Nowe produkty

No new products at this time

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Regulamin sklepu


1. Informacje o firmie

Właścicielem sklepu Dowcipnie.com jest firma:

MaxControl
ul. Poznańska 6 A
63-220 Kotlin
NIP: 617-216-13-99
REGON: 302324424

2. Zamówienia

Zamówienia w sklepie Dowcipnie.com można składać poprzez Internet, drogą e-malilową pod adresem: sklep@dowcipnie.com przez 24 godziny na dobę lub pod numerem telefonu: 531 390 110 w godzinach 8.00 – 16.00. Zamówienie towaru w dowcipnie.com wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu w jego pełnej postaci.

3. Wycofanie zamówienia

Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia bez podania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów do momentu wystawienia faktury VAT lub paragonu. Rezygnacji można dokonać za pomocą e-maila lub najlepiej telefonicznie.

4. Polityka cenowa

Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto, czyli zawierają odpowiedni dla danego produktu podatek VAT. Zastrzegamy sobie możliwość zmian cen oraz wprowadzania i usuwania promocji, jednakże cena towaru w momencie zamówienia jest wiążąca dla obydwu stron. Ceny nie zawierają kosztów obsługi zamówienia, pakowania i przesyłki, które wynoszą 15 zł/zamówienie na terenie Polski. Wysyłka poza granice Polski jest możliwa, lecz koszty wysyłki muszą być najpierw uzgodnione między stronami, gdyż mogą być zróżnicowane w zależności od kraju dostawy oraz wagi przesyłki.

5. Dostępność towaru

Towar, który jest widoczny jest dostępny. W przypadku niektórych towarów jednak czas oczekiwania może wynieść 3 tygodnie. Wówczas klient jest o tym informowany za pomocą poczty elektronicznej. W takim przypadku klient ma do wyboru rezygnację z zamówienia, realizację częściową lub przedłużenie terminu realizacji. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość sklepu stanowi zaproszenie do składania ofert.

6. Faktury i paragony

Standardowym dokumentem fiskalnym wystawianym przez dowcipnie.com są paragony z kasy fiskalnej lub Faktury VAT.

7. Płatności

Płatności w dowcipnie.com można dokonać przy odbiorze przesyłki, za pomocą dostęnych w serwisie DotPay płatności elektronicznych lub przelewem na konto:

MaxControl
ul. Poznańska 6 A
63-220 Kotlin

Inteligo: 68 1020 2212 0000 5102 0328 5798

Uwaga! W opisie przelewu należy podać imię i nazwisko Zamawiającego oraz numer zamówienia.

Termin realizacji zamówienia przez sklep Dowcipnie.com wynosi max 14 dni roboczych, choć standardowo nie przekracza 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w przypadku płatności elektronicznych i "za pobraniem" i dla płatności przelewem od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.

 

Zamówienie dostarczane jest przesyłką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DHL. Czas dostarczenia przesyłki za pośrednictwem poczty: 2-5 dni roboczych., kurierem 1-3 dni roboczych. Różnica w kosztach przesyłki między pocztowym priorytetem a kosztem kuriera leży po stronie kupującego.
Zakupiony w naszym sklepie towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W przypadku zwrotu towaru prosimy zapoznać się z zasadami jego zwrotu w dziale WYSYŁKA I ZWROTY.

8. Ochrona danych osobowych


Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę MaxControl z siedzibą w ul. Poznańska 6 A, 63-220 Kotlin zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach obejmujących rejestrację oraz dokonywanie zamówień  w sklepie internetowym „Dowcipnie.com”. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania.

Ponadto użytkownik oświadcza, że został poinformowany o przysługującym mu prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 sklep dowcipnie.com gwarantuje ochronę danych osobowych. Nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim, instytucjom i innym firmom.

Więcej w dziale POLITYKA PRYWATNOŚCI.


9. Dyskrecja przesyłki

Nadawcą przesyłki jest firma Maxcontrol, której nazwa w żaden sposób nie jest kojarzona z branżą erotyczną. Opakowanie (szary papier, czarna folia lub koperta bąbelkowa) nie zawiera żadnych treści, które mogłyby wskazywać na zawartość przesyłki. Pakujemy w taki sposób, aby nikt, kto ma jakąkolwiek styczność z przesyłką, nie był w stanie podejrzeć, co znajduje się w środku, bez wyraźnych uszkodzeń opakowania. Istnieje również możliwość dodania na opakowaniu napisu „do rąk własnych”.

10. Pełnoletność

Ze względu na charakter sklepu kupującym w dowcipnie.com może być tylko osoba pełnoletnia lub firma.

11. Różnice

Wszelkie wątpliwości oraz wybór koloru czy zapachu w przypadku oferty zróżnicowanej w ramach jednego produktu prosimy wpisywać w szczegółach zamówienia w polu KOMENTARZ.

12. Pozostałe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Logowanie

KontaktTel.: 536 815 710

mail:sklep@dowcipnie.com

Promocje

Wszystkie promocje


Sklep z bielizną


Wibrator the Cone

Masturbatory Tenga
Produkty FunFactory
We-Vibe

Produkty Rocks-off

Produkty SinFive

Produkty OhMiBod

Produkty Durex

Produkty Pasante

Produkty Fleshlight

Produkty Swede

Produkty LELO

Produkty NEXUS

Produkty Kamasutra

Opinie sklepu Dowcipnie.com

Odwiedź dowcipnie.com na ShopMania

Sexshop Dowcipnie.com. Afrodyzjaki, feromony, lubrykanty, sex-lalki, wibratory oraz inne akcesoria erotyczne.