Nowe produkty

No new products at this time

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Wysyłka i zwroty


1. Zamówienia

Zamówienia w sklepie Dowcipnie.com można składać poprzez Internet, drogą e-malilową pod adresem: sklep@dowcipnie.com 24 godziny na dobę lub pod numerem telefonu: 531 390 110 w godzinach 8.00 – 16.00. Zamówienie towaru w dowcipnie.com wiąże się z akceptacją REGULAMINU w jego pełnej postaci.

2. Czas wysyłki

Termin realizacji zamówienia przez sklep Dowcipnie.com wynosi max 14 dni roboczych, choć standardowo nie przekracza 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem i dla płatności przelewem od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.

Zamówienie dostarczane jest priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem DHL. Czas dostarczenia przesyłki za pośrednictwem poczty: 2-5 dni roboczych, kurierem 1-3 dni roboczych.

3. Dyskrecja przesyłki

Nadawcą przesyłki jest firma Maxcontrol, której nazwa w żaden sposób nie jest kojarzona z branżą erotyczną. Opakowanie (szary papier, czarna folia lub koperta bąbelkowa) nie zawiera żadnych treści, które mogłyby wskazywać na zawartość przesyłki. Pakujemy w taki sposób, aby nikt, kto ma jakąkolwiek styczność z przesyłką, nie był w stanie podejrzeć, co znajduje się w środku, bez wyraźnych uszkodzeń opakowania. Istnieje również możliwość dodania na opakowaniu napisu „wyłącznie do rąk własnych”. Wysyłamy również na Poste Restante.

4. Odbiór paczki

Należy sprawdzić dokładnie, czy przesyłka nie jest uszkodzona mechanicznie. Jeżeli zostaną stwierdzone nieprawidłowości, należy spisać protokół reklamacyjny. Stanowić on będzie podstawę do złożenia reklamacji. Zakupiony w naszym sklepie towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W przypadku zwrotu towaru prosimy zapoznać się z zasadami jego zwrotu.

5. Zwrot towaru

Zwrot może być dokonany tylko wtedy, gdy towar nie był używany, zniszczony lub uszkodzony. Dotyczy to także oryginalnych opakowań. Zwracany towar musi być ponadto czysty oraz zaopatrzony we wszystkie metki, dodatkowe akcesoria jeśli są załączone do danego towaru i numer zamówienia. Jeśli odsyłany towar zostanie niedbale odesłany i ulegnie zniszczeniu zastrzegamy sobie prawo do adekwatnego do stanu - pomniejszenia jego wartości. Wysyłane towary są bardzo dokładnie oglądane i bezpiecznie je pakujemy w dodatkowe, opakowania zapobiegające zniszczeniu towaru i opakowania w jakim się znajduje. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon (jego brak uniemożliwi zwrot pieniędzy). Zapewniamy zwrot pieniędzy w wysokości ceny odsyłanego towaru - minus opłata manipulacyjna w wysokości 5 zł oraz w przypadku płatności elektronicznych koszt ponoszony przez nas w wysokości 2,8% od całkowitej kwoty transakcji (zwrotowi nie podlegają też koszty dostawy i transferu gotówki). Pieniądze otrzymasz przekazem pocztowym lub przelewem na wskazany przez Ciebie rachunek. Towar odsyłasz na swój koszt. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

6. Wymiana towarów

W przypadku wymiany należy złożyć zamówienie na stronie naszego sklepu zaznaczając w komentarzu, że będzie to wymiana. Przyspieszy to czas realizacji. Koszty wysyłki nowego produktu do klienta to 11 zł. Kwotę prosimy przelać na nasze konto bankowe. Razem z odsyłanym produktem należy wysłać do nas otrzymany rachunek, wyraźnie oznaczając go informacją "WYMIANA" i podać numer nowego złożonego zamówienia na wybrany przez Państwa artykuł.

7. Uszkodzenia towarów w transporcie – gwarancja

Wszystkie towary dostępne w sklepie są bardzo dobrej jakości i objęte są gwarancją producenta. W razie ewentualnej reklamacji prosimy pobrać plik ZGŁOSZENIA REKLAMACYJNEGO w formacie MS Word. Zgłoszenie należy wydrukować i wypełnić zgodnie z opisami. Wypełnione zgłoszenie prosimy dołączyć do reklamowanego produktu wraz z otrzymanym rachunkiem (jeśli był wystawiony). Jeżeli się zdarzy, że po otrzymaniu towaru wykryjesz w nim jakieś wady techniczne (dotyczy towarów jeszcze nie używanych), odeślij go z powrotem jak najszybciej na nasz adres zwykłą pocztą. Dołącz otrzymany wraz z przesyłką rachunek. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania danego asortymentu), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrot pieniędzy. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikające z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Logowanie

KontaktTel.: 536 815 710

mail:sklep@dowcipnie.com

Promocje

Wszystkie promocje


Sklep z bielizną


Wibrator the Cone

Masturbatory Tenga
Produkty FunFactory
We-Vibe

Produkty Rocks-off

Produkty SinFive

Produkty OhMiBod

Produkty Durex

Produkty Pasante

Produkty Fleshlight

Produkty Swede

Produkty LELO

Produkty NEXUS

Produkty Kamasutra

Opinie sklepu Dowcipnie.com

Odwiedź dowcipnie.com na ShopMania

Sexshop Dowcipnie.com. Afrodyzjaki, feromony, lubrykanty, sex-lalki, wibratory oraz inne akcesoria erotyczne.